٠٢١٨٨٦٨٥٧٥٣

درباره ما

 

کلینیک زیبایى سپیدار، از مجهزترین مراکز لیزر، پوست، زیبایى و تناسب اندام در غرب تهران است. در کلینیک زیبایى سپیدار خدمات تخصصى لیزر، پوست و مو، زیبایى، لاغرى و تناسب اندام با بالاترین کیفیت ارائه می شود. در این مرکز از جدیدترین دستگاه ها و داروها برای خدمات لیزر موی زائد، لیزر جوانسازی، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و چربی، پی ار پی، مزوتراپی، میکرونیدلینگ، کاشت مو و … استفاده می شود.

تیم پزشکی کلینیک سپیدار با مشاوره های اختصاصی سعی در ارائه مناسب ترین طرح درمان به مراجعین را دارند بطوری که هم زیبایی ماندگاری را تجربه کنند و هم هزینه های اقتصادی را به حداقل برسانند. اولین دستاورد این خدمات صادقانه، رابطه صمیمی بین مراجعین و کادر درمانی کلینیک سپیدار است که فضای متفاوتی را در این مرکز، رقم زده است. وفاداری مراجعین، بزرگترین افتخار کلینیک سپیدار است و شاید دلیل اصلی آن این باشد که در این مرکز از داروهای با کیفیت و اصل استفاده می شود و در صورت کمبود دارو، داروهای تقلبی جایگزین نمی شود.

تمامی خدمات کلینیک زیبایی سپیدار زیر نظر پزشکان متخصص، با جدیدترین متدهای نوین ارائه می شود. در این مرکز بیش از هر چیز به جنبه زیبایی این خدمات اهمیت داده می شود و ظرافت و دقت در این خدمات حرف اول را می زند.

زیبایی ماندگار را با سپیدار تجربه کنید.