٠٢١٨٨٦٨٥٧٥٣

در حال حاضر روش های متنوعی برای خدمات زیبایی وجود دارد که برخی تهاجمی و برخی غیر تهاجمی اند. از مهم ترین راه های زیبایی می توان به تزریق بوتاکس، تزریق ژل و تزریق چربی اشاره کرد. پزشکان متخصص با تجربه، معمولا هرکدام از روش های فوق را با توجه به سن، شرایط جسمانی و … به افراد توصیه می کنند. معمولا هر کدام از این راه ها برای برخی افراد، بیشترین زیبایی را به همراه دارد.

تزریق بوتاکستزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس برای درمان چروک های پیشانی، پنجه کلاغی در اطراف چشم، خط خنده، چانه، گردن، زیر بغل و کف دست(برای کاهش تعریق) کاربرد دارد. توکسین بوتولینوم دارویی است که برای کاهش فعالیت های عضلات حالت دهنده صورت و گردن به کار می‏ رود. با تزریق، عضله ضعیف یا محدود می‏ شود و از ایجاد چین و چروک‏ ها جلوگیری می‏‏‏‏ کند. در نهایت پس از چندین بار تزریق بوتاکس ممکن است چین و چروک ‏های حرکتی در این نواحی رفع شوند.

تزریق بوتاکس

تزریق ژلتزریق ژل

تزریق ژل برای افزایش زیبایی در مواردی مانند برجسته کردن لب‌های نازک، کاهش چروک‌های صورت، فرم دهی صورت و بهبود ظاهر اسکار زخم‌ها کاربرد دارد. برای کاهش چین ‏های عمیق ایجاد شده روی پوست و افزایش حجم در نواحی مورد نیاز صورت یا بدن می‏ توان از تزریق مواد پرکننده مختلف مانند اسید هیالورونیک، استفاده کرد. این مواد کم عارضه‏ و اغلب با بدن سازگارند. فیلرها با حجم و غلظت متفاوت، پس از بی‏ حسی موضعی در ناحیه ‏ی مورد نظر تزریق می‏ شوند. تزریق فیلر می تواند عمل لیفت صورت را به تعویق بیندازند.

تزریق ژل و فیلر

 

تزریق چربیتزریق چربی

در این روش زیبایی، از چربی به عنوان یک فیلر استفاده می‌شود. در تزریق چربی از چربی‌های خود بدن استفاده می‌شود. بافت‌های بدن واکنش بدی به چربی‌های تزریقی نمی‌دهند و اثرات ماندگاری بیشتری دارند. به علاوه اگر اصول درمانی رعایت شود، عوارض این روش بسیار کم و محدود است. تزریق چربی روشی کم‌تهاجمی و موثر برای جوانسازی پوست است.

تزریق چربی

تزریق ژل برای جای جوش
تزریق ژل بهتر است یا بوتاکس
عوارض تزریق ژل چیست؟
درمان حساسیت به بوتاکس
از بین بردن جای بخیه
رینوپلاستی غیرجراحی
همه چیز درباره ترمیم بوتاکس
درمان افتادگی پلک با نخ
عوارض بوتاکس چیست؟
پیشگیری از سفت شدن ژل لب و صورت
نکات مهم که قبل از تزریق ژل لب باید بدانید
بوتاکس دور چشم
رفع عدم تقارن ابرو با بوتاکس
راه های افزایش ماندگاری ژل و بوتاکس
تزریق فیلر بینی
درمان لبخند لثه ای با بوتاکس
جراحی چال گونه
تزریق چربی زیر چشم
بوتاکس زیر بغل
بالا بردن ابرو با نخ
مدل های تزریق ژل لب
راه های درمان خط خنده  
تفاوت تزریق چربی با تزریق ژل
تزریق فیلر برای سیاهی دور چشم
بالا کشیدن ابرو با بوتاکس  
برجسته سازی چانه و زاویه دار کردن صورت
بهترین برندهای فیلر زیر چشم
بهترین مارک برای تزریق ژل لب
بوتاکس پیشانی
مراقبت های بعد از پی آر پی صورت