٠٢١٨٨٦٨٥٧٥٣

اگز از اپیلاسیون مکرر خسته شده اید و می خواهید برای مراقبت از سلامت پوستتان، اصلاح مداوم را برای همیشه کنار بگذارید، یکی از بهترین راه های پیشنهادی، لیزر موهای زائد است. برای جایگزینی اصلاح و اپیلاسیون، لیزر روشی سریع، آسان و موثر است که می تواند رنگ پوستتان را نیز تا حدودی روشن کند(به دلیل عدم شیو). نواحی رایج برای لیزر موهای زائد شامل ناحیه بیکینی، پشت لب، چانه، پا و ساعد است البته درخواست آقایان برای لیزر موهای زائد بیشتر به نواحی خط ریش، گوش، کمر و … می شود.

لیزر موهای زائد

 

لیزر موهای زائد اینگونه عمل می کند که روی ملانین‌های موجود در ریشه مو تأثیر می‌گذارد و موها را نازک و کرکی می کند. سپس رشد موها را کاهش می دهد و در نهایت باعث نابود شدن ریشه‌ مو می شود. تاثیر لیزر موهای زائد را می توانید از جلسات اولیه ببینید اما برای نتیجه موثر، 6 تا 8 جلسه توصیه می شود. اگر پوستی روشن و موی ضخیم و تیره دارید، لیزر موهای زائد بیشترین نتیجه را برایتان به همراه خواهد داشت.

 

 

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد با شرایط اولیه انجام می شود. به طور مثال حداقل 6 هفته قبل از لیزر، از اپیلاسیون به روش هایی که به ریشه مو آسیب می رساند مانند کندن مو با مومک، خودداری کرده و تنها از ژیلت استفاده نمود. برنزه کردن با آفتاب یا سولاریوم  در ناحیه درمانی، باعث سوختگی پوست و عدم نتیجه گیری خواهد شد. هپچنین نباید به مدت 2 ماه قبل از لیزر موهای زائد از دارو های لایه بردار استفاده کرد. درباره لیزر موهای زائد می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

                                                 لیزر موهای زائد