٠٢١٨٨٦٨٥٧٥٣

خدمات جوانسازی

جوانسازی پوست یکی از راه های کاهش اثرات نامطلوب گذر زمان و یا زندگی ناسالم است. جوانسازی با کمک محصولات مراقبت از پوست، درمان ها و روش های داخلی، برای بهبود ظاهر پوست انجام می شود. هدف جوان سازی پوست، داشتن پوستی جوان تر و درخشان تر است.

یکی از متداول ترین نمونه های جوان سازی پوست، احیا مجدد پوست است. به هر روش درمانی که باعث از بین بردن لایه بالایی پوست شود، جوانسازی گفته می شود. با تکنیک های جوانسازی مختلف شامل لیزر، درمان های سبک و یا اسیدها، سلول های آسیب دیده در سطح پوست از بین میروند و سلول های سالم جایگزین می شوند. برخی از روش های متداول جوانسازی به شرح زیرند:

آر اف فرکشنال

 

آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال یک فناوری ایده آل برای درمان جای زخم آکنه، جوانسازی و بازسازی پوست است. این فرایند می تواند خطوط ریز، چین و چروک، جای زخم آکنه را نرم کرده و اندازه منافذ را با حداقل زمان کمتری بهبود بخشد. این روش شامل نفوذ میکرونیدل های عایق شده به درم می شود تا پالس رادیو فرکانس پر فشار را به درون بافت هدف قرار دهد که منجر به تولید الاستین و کلاژن بدن می شود و پوست را محکم تر خواهد کرد.

                                            آر اف فرکشنال

مزوتراپیمزوتراپی

مزوتراپی روشی است که در آن پزشک از سوزن های بسیار ریز برای تزریق آنزیم ها، هورمون ها و ویتامین ها به پوست شما استفاده می کند تا آن را سفت و جوان کند. برای داشتن پوستی کاملاً صاف و از بین بردن خطوط ریز، لازم است که لایه های بالایی پوست (اپیدرم و درم) تحریک و تغذیه شود. این امر با مزوتراپی و لایه برداری شیمیایی حاصل می شود. مزوتراپی نوید جوانسازی پوست به روشی کم هزینه و بدون درد است.

مزوتراپی

 

 

پی آر پیپی آر پی

پی آر پی یک روش جوانسازی برای آقایان و بانوان است که در آن برای کاهش یا حتی از بین بردن چین و چروک ها و اسکار زخم ها، از سلول های پیشرفته بدن استفاده می شود. در این روش با استفاده از سلول های بنیادی برای تحریک تولید سلول های جدید استفاده می شود. مزیت این روش این است که از آنجا که پی آر پی از خون خود شما برداشت می شود، خطر واکنش آلرژیک یا حساسیت پوستی را کاهش می دهد.

پی آر پی

 

هایفوتراپیهایفوتراپی

هایفوتراپی یک روش غیر جراحی و غیر تهاجمی برای سفت و بلند کردن پوست با استفاده از انرژی اولتراسوند است. هایفو با هدف قرار دادن لایه های عمیق در پوست باعث تولید جدید کلاژن و بازسازی پوست می شود. لیفتینگ پوست به روش هایفو یک روش ایمن و مؤثر برای افرادی است که می خواهند علائم پیری را معکوس کنند و پوست خود را صاف کنند. هایفوتراپی به طور موثری کیفیت و ظاهر پوست را تقویت می کند.

هایفوتراپی

 

میکرونیدلینگمیکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ شامل سوزن های کوچکی است که باعث ایجاد سوراخ های ریز در پوست می شود و بدن را ترغیب می کند تا یک پاسخ درمانی را شروع کند. میکرونیدلینگ می تواند برای مقابله با چین و چروک، زخم و رنگدانه استفاده شود. با ترمیم پوست خود، کلاژن و الاستین ایجاد می شوند. اگر پوست تیره تری دارید، میکرونیدلینگ درمانی عالی برای شما است.

میکرونیدلینگ

لیفت با نخ بهتر است یا هایفو ؟
جوانسازی صورت با آر اف فرکشنال
آر اف برای لک صورت چقدر تاثیر دارد؟
عوارض آر اف فرکشنال چیست؟
درمان افتادگی پلک با نخ
میکرونیدلینگ پلک
جوانسازی با هایفو برای چه نواحی کاربرد دارد؟
جوانسازی دور چشم
درمان قطعی ترک های پوستی
مزوژل چیست و چه کاربردهایی دارد؟
فیلر الانسه چیست؟
ژل جالپرو چیست؟
درمان جای جوش با آر اف فرکشنال
بهترین دستگاه میکرونیدلینگ
درمان جای جوش با سابسیژن
مزوتراپی غبغب
جوان سازی گردن و دکلته
رفع غبغب با هایفو
درمان سیاهی چشم با میکرونیدلینگ
تفاوت هایفو و آر اف فرکشنال
جوانسازی دست ها
تفاوت آر اف فرکشنال با میکرونیدلینگ
رفع ترک شکم با میکرونیدلینگ
مراقبت های بعد از لیفت صورت با نخ
مراقبت های بعد از مزوتراپی صورت
مراقبت های بعد از آر اف فرکشنال
میکرونیدلینگ برای جای جوش
مزوتراپی لک صورت
مراقبت های بعد از هایفوتراپی
مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ